Bohaterowie walhalli empires and puzzles

Pobierz

Nie rekomenduje się brać tych bohaterów do walki z tytanem, ponieważ powoli zbierają mannę, a walka jest mocno ograniczona czasem.. Za to dobrze sprawdzają się w walce na prowincjach i przeciw drużynom innych graczy.Każdy gracz w Empires & Puzzles może posiadać maksymalnie trzy drużyny składające się z pięciu bohaterów każda.. Wezwanie Walhalli - losowania bohaterów jak w przypadku innych wydarzeń, bez większych niespodzianek, 15 losowań (2 x 4* z wydarzenia - Mgła i Sumle), 7 x 3* z wydarzenia (Ei-dum, 3x Nordri, 2x Kvasir, By-ulf), oraz 3 x 4* (Richard, Kiril, Cadeamon) i 3 x 3* (sokolnik, tyrum, bane .27.01.2020 Do listy dodano rzadkich bohaterów klasycznych (3*).. Na dole ekranu klikamy "poziom w górę", a następnie wybieramy bohatera, któremu chcemy podwyższyć poziom.. Wybieramy bohatera, któremu chcemy podwyższyć poziom, a następnie "poziom w górę".This is the unofficial wiki for Empires & Puzzles: RPG Quest.. 09.03.2020 - Dodano bohaterów Walhalli A Aegir, Aeron, Agwe, Alasie, Alberich, Alfrike, Alicja .Valhalla Forever began in February 2021.. Etapy sezonu III można ukończyć na dwóch różnych poziomach trudności: łatwym i trudnym.. Eksploruj dziewięć królestw Walhalli i walcz z nowymi wrogami.. Bohaterowie różnią się od siebie kolorem, liczbą gwiazdek, specjalnymi umiejętnościami, siłą ataku, obroną jak i ilością życia..

Categories.Tacy bohaterowie zadają masowe obrażenia w każdy cel i nakłada na przeciwnika negatywny efekt, lecz powoli zbiera mannę.

Nowa mapa sezonu III!. The final stage is difficult to beat.SEZON 3 (WALHALLA) Mapa posiada 32 etapów, dzielących się na łatwy i trudny poziom, prowincje oraz królestwa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt