Charakterystyka grupy przedszkolnej 6 latki sprawozdanie

Pobierz

2011/2012 Przedszkole Gminne w Skawie 1.. Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3-4-latków liczyła 21 osób (6 dziewczynek i 15 chłopców, a pod względem wieku 11 4-latków, 9 3-latków i 1 2-latka).. Liczy 23 dzieci - 10 chłopców, 13 dziewczynek.. Sprawozdanie z pracy zdalnej - co tam wpisać?. Codziennie pełni radości i zapału przychodzimy do przedszkola.. Cele wychowania przedszkolnego realizowane są w obszarach ppwp.. Natomiast w zajęcia z języka angielskiego uczestniczy 21 dzieci (23 dzieci do stycznia 2014).Jako 6 latki, dzieci z mojej grupy, zgodnie z Rozporządzeniem MEN, zostały objęte diagnozą przedszkolną pod kątem gotowości podjęcia nauki w szkole.. Cztery oddziały znajdują się w budynku w Sadkach, piąty oddział jest umiejscowiony w budynku po byłej Szkole Podstawowej w Dębionku, a szósty oddział jest umiejscowiony w budynku po .Grupa jest bardzo żywa, wesoła, ruchliwa oraz głośna.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. wychowawca: mgr Grażyna Gliniak, mgr Ewa Zielińska Grupa IV - "Leśne duszki" - to wspaniała 25 osobowa gromada 6- latków, pełna energii i chęci do nabywania nowych wiadomości i umiejętności.. Część grupy to dzieci, które w poprzednim roku uczęszczały do przedszkola, kolejna część to dzieci urodzone w drugiej połowie 2008 roku, które uczęszczały do zerówki.Przedszkolne eportfolia grupowe..

Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.

rok szkolny 2010/2011.. Na początku roku szkolonego znacznie odstawały od grupy .Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. Ciekawi nas otaczającą przyroda, którą mamy okazję obserwować podczas spacerów, zabaw na placu przedszkolnym i eksperymentów.Sprawozdanie z działalności statutowej .. We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. E-portfolia grup z przedszkoli‎ > ‎Nr 3 w Orzeszu - Zawadzie‎ > ‎ Charakterystyka grupy 5-latków.. W godzinach 17.00 - 18.00 wszystkie dzieci przebywają w grupie Żuczki - sala 2.. W grupie pracują : p. Viola, p. Ania B, p. Ania P. i p. Ania T. oraz p. Mariola - nauczyciel wspomagający.. Powiem coś oczywistego - piszmy prawdę!W godzinach 7.00 - 8.00 dzieci z grupy Żuczki przebywają w grupie w Mróweczki lub Pszczółki- sala 1 i 3.. Grupa dzieci 3,4 - letnich, to ciągłe wyzwania, które na .Pobierz: charakterystyka grupy przedszkolnej 3 latki sprawozdanie.pdf.. Nasza grupa miło spędza czas w naszej kolorowej, słonecznej sali..

Grupa 4‑latki - Misie We wrześniu grupa liczyła 24 dzieci.

Grupa "Kotki" w roku szkolnym 2018/2019 liczy 29 dzieci: 12 dziewczynek i 17 chłopców.. : uczenie panowania nad własnymi emocjami, nabywanie określonych umiejętności działania, współżycia w grupie, rozwijanie procesów poznawczych, rozwijanie sprawności fizycznej, manualnej, poznawanie, rozumienie i stosowanie umownych symboli i znaków.Plik Sprawozdanie półroczne 6 latki.docx na koncie użytkownika asia17037 • folder Dokumenty • Data dodania: 12 maj 2012Grupa Misiów liczy 25 osób.. Prowadzona jest przez Izabelę Woźniak, Martę Akus.sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".. W zajęciach rytmizujących i religii uczestniczy cała grupa.. Szukaj w tej witrynie.. Dziewczynek jest 10 a chłopców 15.. Po wykonaniu badania wszystkich dzieci z danej grupy i uzupełnieniu kart indywidualnych, nauczyciel może wykonać zestawienie zbiorcze wyników grupy.Działania edukacyjne w mojej grupie obejmowały różne obszary.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Oddziały przedszkolne - charakterystyka poszczególnych grup.. Odbyte formy doskonalenia zawodowego:Sposób uzupełnienia karty - Diagnoza przedszkolna 6-latków..

Program edukacji przedszkolnej wspomagającej rozwój aktywności dzieci.

Z grupy tej 59 dzieci rozpoczęło naukę w szkole podstawowej, 8 dzieci zostało odroczonych, 34 kontynuować będzie edukację przedszkolną jako 6-latki.. Działalność edukacyjno - wychowawczą grupa czterolatków opiera na podstawie programowej wychowania przedszkolnego MEN, programie autorstwa Małgorzaty Kwaśniewskiej i Wiesławy Żaby-Żabińskiej pt. Nasze przedszkole.. Uczęszcza do niej 25 dzieci w tym 17 trzylatków i 8 czterolatów.. Arkusz badania gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole.. Dzieci mają bardzo dużo energii, lubią zabawy ruchowe, zabawy przy muzyce, chętnie układają puzzle - układanki, klocki.. Aktualnie grupa liczy 8 dziewczynek i 17 chłopców.. .Grupa "Słoneczek" to grupa dzieci 3 i 4 letnich.. Sporządzenie informacji o gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej .Sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej Wrzesień'18-styczeń'19..

KARTA GRUPY, stanowiącej zestawienie zbiorcze grupy.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLA 2019/2020.. Moim zadaniem było przeprowadzenie obserwacji pedagogicznej w celu poznania możliwości i potrzeb rozwojowych dzieci, oraz udokumentowanie tych obserwacji w postaci arkusza obserwacji.SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO - OPIEKUŃCZO - DYDAKTYCZNEJ.. MAC Edukacja .Grupa 0a Grupa 0a to zespół żywiołowy, głośny, energiczny.. Grupa 3 - 4 latków jest najmłodszą grupą dzieci w naszym przedszkolu.. Prawie wszystkie dzieci, za wyjątkiem trojga z nich, uczęszczają do przedszkola po raz pierwszy.Sprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo dydaktycznej i opiekuńczej w grupie dzieci 5 i 6 w roku szkolnym 2010/2011 31 grudnia 2011 Grupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków.Sprawozdanie z pracy w grupie 3-4-latków za rok szk.. Było to min.. Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola.. Nauczyciele to fenomenalnie utalentowana grupa zawodowa - jestem dumna patrząc na internetowy pedagogiczny boom!. Lubimy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań, budować różne konstrukcje, układać, segregować i grać w gry edukacyjne.. Obowiązkiem szkolnym objętych było 101 dzieci w wieku 5 i 6 lat.. Dzieci zaprzyjaźniły się ze sobą i nadspodziewanie szybko zaadatowały się w nowym środowisku.Charakterystyka grupy.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąGrupa Zajączki to dzieci 6-letnie.. Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w HalinowieW marcu nauczyciele dzieci odbywających roczne przygotowanie przedszkolne oraz tych dzieci, których rodzice chcą zapisać do szkoły rok wcześniej, przygotowują diagnozę gotowości szkolnej na podstawie dotychczas prowadzonych obserwacji i badań.. Grupa 3 - 4 latków jest najmłodszą grupą dzieci w naszym przedszkolu.Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3-4-latków liczyła 21 osób (6 dziewczynek i 15 chłopców, a podGrupy przedszkolne‎ > ‎3-4 latki‎ > ‎ SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNO OPIEKUŃCZEJ za rok szkolny 2014/2015 GRUPA 3,4 LATKI.SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ Z I SEMESTRU DZIECI 6‑LETNICH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - GRUPA KOTKI.. W codziennej pracy kładziemy .3,4-latki "Bajoskrzaty" 2013/2014 Bajoskrzaty.. W grupie pracują panie mgr Dorota Pruszyńska i mgr Anna Rynkiewicz.. Na 9 dzieci pięcioletnich tylko 2 to dzieci ,które rozpoczęły w tym roku szkolnym edukację przeszkoloną .. Grupa moja liczy 20 dzieci 6 - letnich..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt