Charakterystyka neta bieleckiego brainly

Pobierz

Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Nika Bielecka — przyjaciółka Felixa i Neta; rudowłosa dziewczyna z charakterem, która nosi martensy; prawnuczka inkwizytora i czarownicy.. Sam także konstruuje wynalazki.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, z przeszklonym pawilonem na ostatnim piętrze (z trawnikiem i ogrodem na dachu wieżowca).Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Ojciec był lekarzem, a matka zajmowała się domem.. "Pierwszy dzień w szkole".. Miał czworo rodzeństwa.. Często próbuje okazywać swój autorytet i wyższość nad uczniami, ale kiepsko mu to wychodzi, gdyż po prostu nie posiada takich cech.. Charakterystyka postaci: Aurelia.. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" Witajcie, dokonajcie częściowej charakterystyki bohaterów lektury uzupełniajac tabelę.Postarajcie się wypisać wszystkie istotne informacje, dotyczące poszczególnych części charakterystyki: - przedstawienia postaci, np.: wiek,rodzina,miejsce zamieszkania,Charakterystyka bohaterów książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Rozdział 1.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką..

Robi to, by zachować samodzielność i ...Felix Polon - charakterystyka.

Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Zobacz odpowiedź.. Podczas Wielkopiątkowej uroczystości w sali gimnastycznej zamiast filmu o patronie, fizyku, profesorze Kuszmińskim, Felix, na oczach całej społeczności szkolnej, zdemaskował szkolnego "bandytę".Nie lubi uczniów, a szczególnie Neta, gdyż jest on bardzo zdolny i jego wiedza przewyższa wiedzę nauczyciela.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Chłopak jest szczupłym blondynem o piwnych oczach.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Ojciec Neta jest informatykiem.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Rodzina Neta BieleckiegoCharakterystyka Karola Bieleckiego.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Jest biedna.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.Skonfigurowany przez Neta program służący pierwotnie do sterowania ruchem miejskim, zaawansowany technologicznie - potrafi sam się uczyć, podejmować decyzje; przez nieuwagę Neta wycieka do Internetu, dzieląc się na wiele kopii, z których jedną pan Bielecki wykorzystuje, by uregulować ruch na stołecznych ulicach; dzięki połączeniu z siecią dostarcza Netowi informacji, pozyskuje dane, zdjęcia, sam finansując swoje przedsięwzięciaPodstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta..

Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas ...Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Miał też rozmierzwioną fryzurę i brązowe .Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Mieszka z rodzicami na najwyższym piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Centrum.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Dodał: Serfer Dodano: 27 III 2017 (ponad 4 lat temu) Charakterystyka postaci: Babcia Lusia.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. pliss Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.kamilahalicka9466.. Od kiedy zmarł jej tata, żyje sama.. Pochodzi z zamożnej rodziny.. Jest sympatią Neta.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Jej umiejętność intuicyjnego wyczuwania sytuacji i przewidywania (jak określa Nika to "intuicja kobieca") jest bardzo pomocna.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Mieszka na ostatnim piętrze w dwudziestopięrowym apartamenciew Warszawie.. Charakterystyka wewnętrzna.. Ma czternaście lat.. Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika"..

Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u ...Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Z biegiem fabuły, koledzy odkrywają kolejne tajemnice jej życia.. Razem z tatą stworzyli program AI, o nazwie Manfred.Prześlecie mi charakterystykę Neta Bieleckiego PLS SZYBKO Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opis Neta Bieleckiego Najnowsze pytania z przedmiotu Polski autor okładki za pomocą różnych elementów graficznych przedstawił swoją interpretacje dziadów cz. 2 wybierz 2 elementy graficzne i wyjaśnij ich sens w …Podstawowe informacje o bohaterze.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Nosi okulary.. Net Bielecki jest uczniem I klasy gimnazjum warszawskiego.. Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego Felix .Charakterystyka Adama Cisowskiego.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Obezwładnili sprzątaczkę, panią Lucynę i włamali się do bankowego skarbca.. Posiada niezwykły dar — potrafi przesuwać przedmioty siłą woli, a także porozumiewać się telepatycznie.Charakterystyka zewnętrzna.. Bohater mieszka na ulicy Serdecznej w Warszawie, jest gimnazjalistą.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Naszego bohatera charakteryzowała pękata postura.. Ma rodziców, którzy są zapracowani.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Interesuje się informatyką.. Przez Neta nazywany jest "amebą informatyczną".Charakterystyka Net Bielecki: Świrnięty komputerowiec,miłośnik gier komputerowych,twórca programu AI zwanego Manfred,mądrzejszy od swojego nauczyciela od informatyki,świetny w matmie i informie,zazdrosny o Nikę.Doskonały hacker.rodzice Neta: matka - malarka, ojciec - informatyk, sztuczna inteligencja: Manfred, Morten i Vidoktor, uczniowie: Aurelia, Celina, Marcel i Ruben, Lucjan, nauczyciele: dyrektor Juliusz Stokrotka, wychowawczyni głównych bohaterów: Jolanta Chaber,Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Lubi żarty i ironie.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Jego pasją jest informatyka.. Jego nauczycielem był profesor Paweł Gąsowski.. Wspólnie z Netem i Niką tworzy superpaczkę, z którą przeżył różne przygody.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Adam Cisowski miał 17 lat i chodził do gimnazjum VII klasy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt